‘Çılgın Bediş’in Banu’su bambaşka biri oldu! Sonay Aydın’ın son hali şaşırttı

1996-2001 yılları arasında Kanal D’de reyting rekorları kıran ‘Çılgın Bediş’in Banu’su Sonay Aydın, fenomen gençlik dizisi bittikten sonra İngiltere’ye yerleşti. Pandemi döneminden önce bir üniversitede yarı zamanlı öğretmenlik yapan Sonay Aydın, ekranlardan uzak olsa da sosyal medya hesabını aktif kullanan isimler arasında yer alıyor.

“BEN DE DEĞİŞTİM”

Aydın, ‘Çılgın Bediş’ dizisindeki halinden bambaşka bir görüntüye kavuştu. Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncu, paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ünlü isim değişimi hakkında geçtiğimiz yıllarda: ‘Geçen seneler içinde her şeyin değiştiği gibi ben de değiştim. Gelen tepkilerin hep pozitif olması çok güzel’ yorumunu yapmıştı.

“BİRKAÇ YILA TÜRKİYE’DEYİM”

Geçtiğimiz yıllarda Hürriyet’e yaptığı açıklamada saç rengini değiştirdiğini ve burun ameliyatı olduğunu açıklayan Sonay Aydın, Türkiye’ye dönmek ve tekrar oyunculuk yapmak istediğini dile getirmişti.

Şimdilerde kızı Talya ile birlikte İngiltere’de yaşayan Sonay Aydın, son olarak Phuket’e tatile gitti. Ünlü ismin son hali, sosyal medyada gündem oldu.

Aydın’ın gönderilerine sevenlerinden: ‘Yıllar geçtikçe güzelleşiyorsunuz’, ‘Efsane isimlerden’, ‘Keşke ekranlara geri dönse’ gibi yorumlar geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x