Ebru Gündeş ile sürpriz nikah çok konuşulmuştu… İş insanı Murat Özdemir’in eski eşi Selin Kabaklı Bodrum’da moral tatilinde


İlk evliliğini 1990 yılında Hamdi Vardar ile yapan Ebru Gündeş’in bu evliliği çok kısa sürmüş, ikili üç yıl sonra boşanmıştı. 49 yaşındaki sanatçı ikinci evliliğini 2002 yılında Ömer Durak ile yapmış ancak çift bir yıl sonra ayrılık kararı almıştı.

Ebru Gündeş üçüncü evliliğini ise 2010 yılında Reza Zarrab ile yapmış, ikilinin 15 Ekim 2011’de Alara adında bir kız çocukları dünyaya gelmişti. Ebru Gündeş ile Reza Zarrab 2021 yılında olaylı bir şekilde boşanmıştı.

Posta gazetesinin haberine göre Ebru Gündeş’in, 2023’ün Aralık ayında Murat Özdemir ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti.

Selin Kabaklı ile evli olan Murat Özdemir’in yaşadığı ayrılık sonrası Ebru Gündeş’e gönlünü kaptırdığı öne sürülmüştü.

DUBAİ’DE EVLENDİLER

Ebru Gündeş ile yazılım şirketi sahibi Murat Osman Özdemir, 2023’ün son günlerinde başlayan ilişkilerini Dubai’de resmileştirmişti.

Nikâhı, Türkiye Dubai Başkonsolosu Onur Şaylan kıydı. Ebru Gündeş’in şahidi; Faruk Özbek, Murat Osman Özdemir’in şahidi ise Okan Küfeci olmuştu.

“HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER”

Ebru Gündeş ile Murat Osman Özdemir, nikâhlarının kıyılmasından sonra arkadaşlarıyla birlikte üstü açık otomobille şehir turu attı. Gündeş, duygularını; “Mutluluğumuzu paylaşan herkese sonsuz teşekkürler” diyerek dile getirmişti.

NİKAH ÖNCESİ KONVOYDA MUTLU ANLAR

Ayrıca nikahtan önce düğün konvoyunda çekilen görüntüler yayınlandı. Dubai sokaklarında çekilen görüntülerde, Gündeş’in üstü açık arabadan el salladığı görülmüştü.

ESKİ EŞTEN MESAJ

Damadın Temmuz 2023’te boşandığı Selin Kabaklı’nın “Ey Rabbim yol senin hiza senin, kul senin ceza senin” sözleri çok konuşulmuştu.

Selin Kabaklı’ya Posta ulaşmıştı. 2002 Best Model Güzeli olan 36 yaşındaki bir çocuk annesi, “Evliliğiniz sırasında eşiniz sizi Ebru Gündeş ile aldattı mı?” sorusuna “Bu ilk ve son açıklamam. Ebru Abla umarım bana yaşattıklarını ve yaşatılanı yaşamasın. Herkesin yolu açık olsun” yanıtını vermişti.

AYLAR SONRA MORAL TATİLİ

Bodrum’a moral tatiline giden Selin Kabaklı, Gündoğan’da kaldığı otelin iskelesinde objektiflere takıldı. Önce şezlonga uzanıp güneşlendi. Sıcaktan bunalınca da denize girip serinledi. Evlenmeden evvel 2 dizide oynayan ve modellik yapan Selin Kabaklı güzelliği ile plajda tüm bakışları üzerinde topladı.

Selin Kabaklı’nın Bodrum tatili “Yıkılmadım ayaktayım” şeklinde yorumlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x